Youth (Underdogs' Benefit)

by Hissing Fauna

/
 • Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  Purchasable with gift card

    €4 EUR  or more

   

 • T-Shirt/Apparel + Digital Album

  Double-sided print, black plastisol ink. Russell T-Shirt.
  Designed by Kateřina Rálišová!

  Includes unlimited streaming of Youth (Underdogs' Benefit) via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 2 days
  4 remaining

    €10 EUR or more 

   

 • Full Digital Discography

  Get all 99 Stoned To Death releases available on Bandcamp and save 65%.

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality downloads of Crooked to Death (vol. III), Unclouded Sky, URN II, Liebe, Covered in Mud, SATURN GIZEH LYNX, RAW DEAL split with The MoND, Raw Deal / Jah Cuzzi, and 91 more. , and , .

  Purchasable with gift card

    €84.07 EUR or more (65% OFF)

   

 • Cassette Edition
  Cassette + Digital Album

  Limited edition cassette tape (70 copies, only 35 on Stoned to Death)

  Includes unlimited streaming of Youth (Underdogs' Benefit) via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

  Sold Out

1.
2.
3.
4.
Youth 01:51
5.
Acetone 03:48
6.
7.
8.
9.
10.
11.

about

Jestli existuje jedna kapela, na kterou se můžeme spolehnout, tak je to bez řečí Hissing Fauna. Roky a roky bez keců, finančního revanše, rozhovoru v Esquire nebo návštěvy Rebel TV. Dokonce ani fakt, že si Fauna zahrála v populárním seriálu České televize nemění nic na jejich statusu nejlepší podpokličkové zásobárny devadesátkových sólíček. Tohle kvarteto funguje v podstatě jako bakterie v chlebovém kvásku. Nějakou dobu může být u ledu, pak ji stačí malinko přikrmit lžičkou sacharidů, nabobtná, ale nikdy tolik, aby začala stoupat ze zavařovačky. Vyroste jen tak akorát, aby stihla splnit nejbližší možnou misi: třeba donutit zpěváka, aby dozpíval dva roky natočenou desku. Sejít se na zkušebně. Odehrát koncert a zmizet dřív než je u toho někdo stihne vyfotit. Někdy tohle stačí. A i přesto se jí tímhle vůdů stylem daří ovládat mysl věrných zombies, kteří čekají na to, až se někde v zadní části mozku ozve onen signál: JE ČAS KRMENÍ. A ten právě přišel, dámy a pánové, je tu první nahrávka Hissing Fauna od roku 2015 (stoned-to-death.bandcamp.com/track/smashed-a-k-a-do-you-want-to-start-a-pizzeria). Přejeme vám dobrou chuť a pokud se zrovna chystáte obědvat langoše, forget it a sežerte tyhle data!

Nová deska HISSING FAUNA - YOUTH vychází digitálně jako benefit pro pražský klub a kolektiv Underdogs' (underdogsprague.org). Underdogs' je naše oblíbené hnízdo a především oddaná parta lidí, která ve sklepě na Nádražní 3 buduje už roky jeden z nejsympatičtějších klubů pro nezávislou (a nejen) kytarovou muziku. Dělá to bez sponzorů, grantů a dalších hovadin a její mise jede vpodstatě ze dne na den. Nutná stopka by pro tyhle lidi a tohle místo mohla být téměř fatální (my víme, že nebude, protože tenhle kolektiv je složený z těch největších nezmarů v Praze a okolí). Kompletní digitální výtěžek z prodejů alba “Youth” poputuje právě jejich směrem.

Album YOUTH vychází jako spolupráce vydavatelství Teargarten a Stoned to Death. Kazetová verze alba vyjde jen co se brány do Underdogs' znovu otevřou. Budeme vás informovat. Díky!

credits

released April 27, 2020

Hissing Fauna is: Honza, Jan, Jakub a Jiří

Recorded and mastered by Amak Golden.
Mixed by Jiří Kaňa!

license

all rights reserved

tags

about

Stoned To Death Czech Republic

STONED TO DEATH records

Est. 2012 in Pardubice, Czech Republic

Owned and currated by half dozen of dirty weed smoking beer drinking krautrockin bears!

Focus: Czech underground / experimental / avantguarde scene. With quite frequent detours into worldwide ug.

Comtact: seekharbor@gmail.com
... more

contact / help

Contact Stoned To Death

Streaming and
Download help

Shipping and returns

Redeem code

Report this album or account

If you like Youth (Underdogs' Benefit), you may also like: